دانلود کتاب حفاظت کاتدی عرشه پل ها

 

کتاب حفاظت کاتدی عرشه پل ها در رابطه با حفاظت کاتدیک به عنوان سیستمی جهت جلوگیری یا توقف خوردگی در سازه های بتنی معمولی و پیش تنیده می باشد و بدون در نظر گرفتن مواردی است که در حفاظت میلگردها به تنهایی چندان نقشی ندارند.

خوردگی میلگردهای بتن موضوعی است که در بررسی های فنی وگردهمایی های بی نالمللی در گذشته توجه کمتری به آن شده است.
علت این موضوع احتمالاً ناشی از یک سری مقررات است که ضرورت ارتباط نزدیک متخصصین رشته های مختلف ( مثلاً سازه، علم مواد، الکتروشیمی، شیمی، الکتروتکنیک، الکترونیک) را می طلبد.
البته، اهمیت این موضوع را با توجه به گستردگی و جدی بودن خرابی تعداد زیادی از طرح های عمومی (راهها، پلها،راه آهن، پل های روگذر، پارکینگ ها و…) نباید نادیده گرفت که نتیجه اش، هزینه های اقتصادی زیاد ناشی از تعمیرات طرح وکاهش قابلیت بهره برداری می باشد.

شماره راهنما: TG 325 .6 .C319
عنوان: حفاظت کاتدیک عرشه پلها / تهیه و تألیف دبیرخانه مجمع جهانی راه ( پیارک) در ایران -کمیته شماره 4-TC4؛ مترجم عبداله کیوانی ؛ [برای] وزارت راه و ترابری، دفتر مطالعات فناوری و ایمنی، گروه مطالعات تطبیقی.
ناشر: تهران : وزارت راه و ترابری، معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری، پژوهشکده حمل‌ونقل، 1385.
توصیف ظاهری: 46 ص.: مصور، جدول
یادداشت: کتاب حاضر ترجمه‌ای از گزارشی تحت عنوان Cathodic protection of bridge decks است
یادداشت: کتابنامه
موضوع: پلهای بتنی– عرشه– حفاظت کاتدی.
موضوع: بتن مسلح– حفاظت کاتدی.

توجه: این فایل PDF عمدا در کیفیت پایین ارائه گردیده است. برای رعایت حقوق ناشر و مولفین و گسترش فرهنگ کپی رایت، در صورتی که کتاب را می پسندید آنرا از کتابفروشی ها خریداری فرمایید.

مشخصات فایل :
  • فرمت فایل: PDF
  • زبان نگارش: فارسی
  • تعداد صفحات: 67
مجموعه استانداردهاASME پکیج استانداردهای مدیریت کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا