راهنمای خرید و دانلود فایل از شاپ پارس اکتان

1- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید و برروی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.
2-در صفحه پرداخت، محصولات را چک کنید، نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمائید (در وارد کردن ایمیل صحیح دقت نمایید زیرا در اکثر موارد لینک دانلود فقط به ایمیل شما ارسال میگردد)
3- دکمه پرداخت را کلیک نمائید
در این مرحله شما به سایت درگاه واسط و سپس به صفحه پرداخت الکترونیک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد درصورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه countinue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.
4- پس از پرداخت موفق به سایت هدایت می شوید و لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال میگردد. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز می توانید این رمز را مشخص کنید برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک راهنمایی لازم را دریافت نمائید.

نکات مهم:

توجه نمایید که تمامی محصولات دانلود شاپ پارس اکتان ، فایلهای دانلودی می باشند و هیچ محصولی به صورت فیزیکی و توسط پست، برای شما ارسال نمیگردد و صرفا پس از پرداخت قادر به دانلود مورد نظر فایل خواهید بود.

در صورت بروز هرگونه مشکلی، برای پیگیری خرید خود میتوانید از طریق فرم تماس با ما مشکلات خود را مطرح نمایید.

برای بررسی تاییدیه اعتبار درگاه پرداخت سایت، بر روی تصویر درگاه های پرداخت در صفحه پرداخت، کلیک نمایید.

دکمه بازگشت به بالا