راهنمای کاربران، خرید و دانلود فایل ، ضمانت پرداخت و پشتیبانی

1.فرآیند خرید و دانلود فایل

دانلود شاپ پارس اکتان، حاوی دو نوع فایل های رایگان و غیر رایگان می باشد.

معمولا ویرایش ها و نسخه های قدیمی کتاب و استانداردها، به صورت رایگان برای دانلود در دسترس می باشد که تنها با وارد کردن ایمیل می توانید به لینک دانلود دسترسی داشته باشید.

در صورتی که فایل غیر رایگان بود، به این معنی است که شما باید برای دانلود فایل، هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

پرداخت از طریق تمامی کارتهای عضو شتاب و به صورت کاملا ایمن از طریق سایت شاپرک قابل انجام است.

پس از پرداخت، به صورت آنی و خودکار ، از صفحه پرداخت شاپرک به برگه مورد نظر هدایت می شوید و لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. (در صفحه پرداخت سریعا صفحه را نبندید تا زمانی که هدایت اتوماتیک شما انجام گردد.) . همچنین اگر هدایت به درستی انجام نگرفت نیز جای نگرانی نیست زیرا یک ایمیل حاوی لینک دانلود به صورت خودکار و فوری به ایمیلی که در فرم سفارش ثبت کردید ارسال می گردد.

این فرآیندبدون اتلاف وقت و کاملا خودکار می باشد. همچنین توجه نمایید که تمامی محصولات دانلود شاپ پارس اکتان ، فایلهای دانلودی می باشند و هیچ محصولی به صورت فیزیکی و توسط پست، برای شما ارسال نمیگردد و صرفا پس از پرداخت قادر به دانلود مورد نظر فایل خواهید بود.

2. ضمانت پرداخت وجه

چه ضمانتی هست که پرداخت، اصولا از اساس فیک و بی محل باشد؟ ؟؟ پرداخت های شما از طریق درگاه واسط زرین پال که درگاهی بسیار ایمن بین وبسایت ها و شاپرک است انجام و ثبت می شود. اگر حتا وبسایتی در اینترنت دیدید که نماد اعتماد الکترونیک نداشت ولی از درگاه واسط زرین پال استفاده میکرد و پرداخت کاملا فیک و کلاهبرداری بود، میتوانید شکایت خود را به زرین پال مطرح کنید تا مسئله بطور کامل تعیین تکلیف گردد. لذا هیچ نگرانی بابت پرداخت و عدم دریافت محصول وجود ندارد. البته در صورتی که پس از پرداخت، محصول را دریافت نکردید، ابتدا در وهله اول با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید. در صورتی که پرداخت موفق باشد، در اسرع وقت لینک دانلود برای شما ارسال می گردد. (روش های تماس با ما) بابت بررسی اعتبار پارس اکتان ، بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

3.ضمانت بازگشت وجه

آیا پارس اکتان، برای بازگشت وجه ضمانتی به کاربران ارائه می دهد؟

بله. شرایط ضمانت بازگشت وجه به شرح زیر است:

اگر در صفحه فایل مورد نظر، توضیحاتی نوشته شده بود که مغایر با محتوای فایل بود، (به عنوان مثال برای یک فایل زبان اصلی از واژه ترجمه در توضیحات محصول استفاده شده باشد و انواع دیگر مغایرت ها…) ، در این صورت وجه پرداختی بدون قید و شرط به شما بازگشت داده می شود.

اگر فایل ناخوانا باشد…. مبلغ به شما بازگشت داده می شود.

اگر محتوا با توضیحات مغایرت نداشته باشد ولی آن چیزی نباشد که شما فکر می کردید… در اینصورت پارس اکتان برای یافتن فایل مناسب به شما کمک می کند ولی هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت.

4.ارزش کاربران ومشتریان برای پارس اکتان

در آخر، ممکن است این راهنما همه مطالب مورد نیاز شما را در بر نگرفته باشد.

ولیکن مشتری مداری و ارج نهادن کاربران، در صدر تفکرات ما می باشد .

مهم نیست که فایل خریداری شده ی شما، چه مبلغی ارزش دارد، یا حتا رایگان باشد! 

اگر مشکلی داشتید حتما با ما در تماس باشید… خود را موظف به پاسخگویی سریع ، صحیح و با حفظ احترام متقابل می دانیم. 

با آرزوی موفقیت برای همه هم میهنان دوست داشتنی و کاربران عزیز وبسایت پارس اکتان.

دکمه بازگشت به بالا