پارس اکتان ، اهداف و چشم انداز

وبسایت پارس اکتان مجموعه ای خصوصی است که با هدف افزایش سطح علمی جامعه مهندسی، تامین منابع آموزشی و استانداردهای بین المللی و با تمرکز بیشتر بر حوزه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع سنگین کشور ، پایه گذاری شده و از مرداد ماه 1396 آغاز به کار کرده ایم.

با توجه به اهمیت صنعت نفت و گاز در ایران ، همچنین نیاز متخصصین به منابع و مراجع آموزشی … و از طرفی ، شرایط تحریمی ناعادلانه علیه ایران ، که باعث شده متخصصین و مهندسین ما به برخی منابع یا دسترسی نداشته باشند و یا خرید از مراجع خارجی ، با مشکلات مالی و پرداخت روبرو باشد. لذا بر آن شدیم جهت بالا بردن توان علمی کشورمان ، گامی در این زمینه برداریم. به امید آنکه میهنی سرافراز و خودکفا و با سطح علمی بالا در همه عرصه ها داشته باشیم.

 

شفاف سازی برندینگ و مشابهت های اسمی:

پارس اکتان ، تنها یک وبسایت آموزشی است. هرگونه ارتباط با شرکتهای تولید کننده مواد و متریال، و یا ارائه دهندگان خدمات پیمانکاری ، با نامی مشابه را تکذیب میکنیم و از آنجایی که در اینترنت فضا برای سواستفاده های احتمالی از نام بسیار است، لذا ،مسئولیت بررسی آدرس وبسایت، به عهده کاربر میباشد. همچنین هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی با نام مشابه پارس اکتان و یا شماره حسابها و کارت واریز نفرمایید. خدماتی از پارس اکتان که مشمول هزینه خاصی هست، فقط از طریق لینک پرداخت آنلاین در وبسایت  www.parsoctan.ir  انجام می پذیرد.

 

منابع مالی ، هزینه ها و درآمدزایی پارس اکتان

همواره برای شروع و ادامه کاری در بستر اینترنت ، طبیعتا هزینه هایی برای راه اندازی و نگهداری مجموعه وجود دارد. با اینکه هدف نهایی پارس اکتان ، صرفا کسب درآمد نبوده ، ولی برای تامین مالی ناچاریم که از ابزارهایی استفاده کنیم.

مجموعه پارس اکتان در حال حاضر از 3 طریق منابع مالی مورد نیاز را تهیه می کند:

 

1) حمایت کاربران :

 اولین روش ، حمایت کاربرانی از اقصی نقاط ایران بوده است که از ابتدای این راه، ما را تنها نگذاشته اند و حمایتهای مالی و فکری خود را از ما دریغ نفرمودند. پارس اکتان، بسیار به حامیان  خود می بالد و از تمام دوستانی که در این راه کمک های مالی هرچند جزیی و کمک های ارزشمند معنوی جهت استمرار کار مجموعه داشته اند، صمیمانه سپاسگذار است. شما نیز اگر این راه را لایق حمایت می دانید، از طریق لینک زیر میتوانید هر اندازه که در توانتان هست به پارس اکتان مساعدت مالی فرمایید.

2) فروشگاه فایل :

 روش دوم برای تامین هزینه ها، پرداخت مبلغی در ازای دریافت لینک دانلود فایل است که این مبالغ برای استانداردها و منابع خارجی ، در برابر مبلغ دلاری آن ، بسیار ناچیز بوده و فقط جهت کمک هزینه نگهداری سایت اعمال می گردد.

با مراجعه به وبسایت اصلی استانداردهای اروپایی و آمریکایی مشاهده می کنید که حداقل قیمت یک استاندارد ممکن است کمتر از 20 دلار نباشد. این استانداردها بعضا توسط ما خریداری شده و با قیمت ناچیزی در اختیار شما قرار داده میشود. هرچند که نفس این عمل ناقض کپی رایت جهانی است، ولیکن با شرایط تحریمی و اقتصادی ، چاره ای وجود ندارد. در نهایت ، برای استفاده ، انتخاب با شماست…

از دانلودشاپ پارس اکتان دیدن فرمایید …

3) تبلیغات  : 

در روش سوم که درآمد بر مبنای تبلیغات است، میتوانیم با شما صاحبان کسب و کار، یک همکاری مشترک برد_برد داشته باشیم و از طرفی، محصولات باکیفیت ایرانی و یا خدمات شما را به کاربرانی که به دنبال سرویس ها هستند معرفی کنیم. وبسایت پارس اکتان یک جامعه هدف متخصص در زمینه نفت و گاز و کلیه رشته های مهندسی دارد که مکان بسیار مناسبی برای تبلیغات هوشمند جهت معرفی محصولات و خدمات شما در حیطه مهندسی است. در صورت نیاز به درج تبلیغ در سایت، میتوانید از اینجا پلن های مورد نظر را انتخاب کنید و یا از طریق صفحه تماس، با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا