پارس اکتان ، اهداف و چشم انداز

وبسایت پارس اکتان مجموعه ای خصوصی است که با هدف افزایش سطح علمی جامعه مهندسی، تامین منابع آموزشی و استانداردهای بین المللی و با تمرکز بیشتر بر حوزه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع سنگین کشور ، پایه گذاری شده و از مرداد ماه 1396 آغاز به کار کرده ایم.

با توجه به اهمیت صنعت نفت و گاز در ایران ، همچنین نیاز متخصصین به منابع و مراجع آموزشی … و از طرفی ، شرایط تحریمی ناعادلانه علیه ایران ، که باعث شده متخصصین و مهندسین ما به برخی منابع یا دسترسی نداشته باشند و یا خرید از مراجع خارجی ، با مشکلات مالی و پرداخت روبرو باشد. لذا بر آن شدیم جهت بالا بردن توان علمی کشورمان ، گامی در این زمینه برداریم. به امید آنکه میهنی سرافراز و خودکفا و با سطح علمی بالا در همه عرصه ها داشته باشیم.

 

شفاف سازی برندینگ و مشابهت های اسمی:

پارس اکتان ، تنها یک وبسایت آموزشی است. هرگونه ارتباط با شرکتهای تولید کننده مواد و متریال، و یا ارائه دهندگان خدمات پیمانکاری ، با نامی مشابه را تکذیب میکنیم و از آنجایی که در اینترنت فضا برای سواستفاده های احتمالی از نام بسیار است، لذا ،مسئولیت بررسی آدرس وبسایت، به عهده کاربر میباشد. همچنین هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی با نام مشابه پارس اکتان و یا شماره حسابها و کارت واریز نفرمایید. خدماتی از پارس اکتان که مشمول هزینه خاصی هست، فقط از طریق لینک پرداخت آنلاین در وبسایت  www.parsoctan.ir  انجام می پذیرد.

 

منابع مالی ، هزینه ها و درآمدزایی پارس اکتان

همواره برای شروع و ادامه کاری در بستر اینترنت ، طبیعتا هزینه هایی برای راه اندازی و نگهداری مجموعه وجود دارد. با اینکه هدف نهایی پارس اکتان ، صرفا کسب درآمد نبوده ، ولی برای تامین مالی ناچاریم که از ابزارهایی استفاده کنیم.

مجموعه پارس اکتان در حال حاضر  خدماتی به صورت خدمات کمک آموزشی فنی مهندسی ارائه می دهد که شامل لیست زیر است:

1) خدمات مشاوره کمک آموزشی در صنایع شیمیایی

2) خدمات ترجمه منابع و استانداردهای تخصصی صنایع شیمیایی

3)تامین استانداردهای بین المللی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

4) سفارش تولید محتوا تخصصی صنایع مرتبط با شیمی و مهندسی شیمی

 
دکمه بازگشت به بالا