استاندارد MSS

آشنایی و دانلود استانداردهای MSS _ انجمن سازندگان ولو و فیتینگ پایپینگ

آشنایی با MSS

MSS ،انجمن استانداردسازی تولیدکنندگان شیرآلات و اتصالات پایپینگ (به انگلیسی: Manufacturers Standardization Society of the Valve and Fittings Industry ) ، یک انجمن فنی غیرانتفاعی است که برای توسعه و بهبود کدها و استانداردهای ملی و بین المللی اتصالات لوله ، فلنج، فیتینگ ها و واشرهای آب بندی در صنعت لوله کشی، تاسیس شده است.

استاندارد MSS در انواع صنایع مختلف از نیروگاه هسته ای گرفته، تا فاضلاب و صنعت نفت کاربرد دارد. در حال حاضر MSS شامل 111 شرکت عضو است که در 27 کمیته فنی برای تهیه استاندارد کار می کنند.

MSS یک توسعه دهنده استاندارد ، و زیر مجموعه موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) است. به عنوان بخشی از استاندارد ملی آمریکا،  انستیتو ANSI ، رویه های MSS را تأیید و مورد بازرسی قرار می دهد. بعلاوه ، اعتبارسنجی ANSI بیانگر این است که رویه های مورد استفاده توسط MSS مطابق با شرایط موسسه و روند قانونی است. استاندارد MSS که برای پردازش مشخص شده اند توسط کمیته های خارجی تحت حمایت MSS تأیید می شوند و قبل از تصویب نهایی توسط ANSI تحت یک روند بازبینی عمومی قرار می گیرند.

انجمن MSS همچنین ، به کدها و فعالیتهای توسعه استاندارد در سراسر جهان کمک کرده و آنها را رصد می کند. MSS ، با همکاری سایر نهادهای استاندارد ، نمایندگانی را در کمیته های سازمان استاندارد دیگر برای اشتراک نظرات و اهداف انجمن منصوب می کند. سازمانهای استانداردی که در حال حاضر MSS در آنها شرکت می کند شامل انجمن مهندسان مکانیک آمریکا (ASME) ، انستیتوی ملی استاندارد آمریکا (ANSI) ، انجمن آمریکایی تست و متریال (ASTM) ، انستیتوی نفت آمریکا (API) است .

دانلود استاندارد MSS

درخواست پکیج استاندارد MSS

آرشیو پارس اکتان، شامل بروز ترین ویرایشهای استاندارد MSS می باشد. ولیکن ، ممکن است بسیاری از مدارک در وبسایت بارگزاری نشده باشند.
در صورتی که استاندارد مورد نظر خود را در آرشیو وبسایت پیدا نکردید، و یا به تعدادی بالاتر از 20 آیتم نیاز  دارید، می توانید درخواست خود را مبنی بر شماره استاندارد و سال ویرایش مورد نظر، برای ما ارسال کنید .لطفا لیست مورد نظر خود را ، از موجودی آرشیو که در فایل اکسل زیر درج شده، انتخاب نمایید.

آخرین ویرایش های استانداردهای MSS موجود در آرشیو پارس اکتان

    5/5 __(6 امتیاز)
    دکمه بازگشت به بالا